Solante Medikal Seri SPF 50+ Laser-Peel 150 ml

Marka : Solante
Aynı Gün Kargoya Teslim

Spf50 derecesindeki yüksek koruma faktörüyle cildi güneşin zararlı etkilerine karşı korumak üzere geliştirilen güneş losyonudur. Özellikle lazer epilasyonu sonrasında cilt üzerinde oluşan tahrişleri iyileştirerek yoğun nem desteğinde bulunarak cildin yatışmasına katkıda bulunur. Antioksidan özelliğiyle cilt savunmasına destek verir.

Solante Medikal Seri SPF 50+ Laser-Peel 150 ml
 
Estetik müdahale sonrası için kullanıma uygun olarak üretilen Solante Laser-Peel SPF 50+ Losyon 150 ml,yoğun nemlendirici özelliği sayesinde cildi nemlendirir. 50 faktörlük güneş ışınlarına karşı üstün koruma sağlamaya yardımcı olan ürünün,özellikle lazer epilasyon sonrasında kullanılması tavsiye edilir. İçeriğindeki antioksidan özellikler ile cilde bakım yapar ve yüksek yatıştırıcı etkisi sayesinde cildi dinlendirir. Yaşlanma karşıtı özelliği, ciltteki ince çizgilerin görünümünü azaltmaya destek olur. Böylece sağlıklı ve güzel görünümlü bir bronzluğa sahip olabilirsiniz.

Cildi UVA ve UVB filtreleri aracılığıyla güneşin zararlı ışınlarından koruyarak sağlıklı bronzlaşmaya yardımcı olan Solante Laser-Peel SPF 50+ Losyon 150 ml, lazer epilasyon ve estetik müdahale sonrasında hassaslaşan cilt için ideal bir yapıdadır. Cildi yatıştırarak sakinleşmesine katkıda bulunur. Antioksidan özellikli ürün cilde üstün bir koruma sağlayarak cildin nem dengesini korumaya katkı sağlar. Yaşlanma karşıtı özelliği ile cildi pürüzsüzleştirerek düzgün bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Cilt daha genç ve daha dinamik görünür. Yoğun ve yüksek nemlendirme özelliğine sahip olan formülü tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilmiştir.

Cilde Etkisi: Lazer epilasyon sonrasında cildi yatıştırmak için kullanılır.Güneşin zararlı etkilerine karşı cildi etkili bir şekilde korumaya yardım eder.

Uygulanan Bölge: Göz çevresi haricinde yüzün ve vücudun tüm bölümlerine uygulanır.

Kullanım Şekli: Bir miktar ürünü temiz cilde homojen biçimde uygulayınız. Güneşe maruz kalmadan kullanınız.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Bir miktar ürünü cildinize eşit biçimde uygulayınız. İhtiyaç duydunuz an kullanabilirsiniz. Ürün 150 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulanması tavsiye edilir.