Solante Medikal Seri SPF 50+ Actinica 150 ml

Marka : Solante
Aynı Gün Kargoya Teslim

Anti aging ve antioksidan etkili losyon bir yandan cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korurken bir yandan da besleyici bakım gerçekleştirir. Cildinizi tazeleyerek sağlıkla onarım gerçekleştirir.

Solante Medikal Seri SPF 50+ Actinica 150 ml
 
Solante Actinica SPF 50+ Güneş Koruyucu Losyonu cildinizin güneşten sağlıklı bir şekilde korunmasında faydalı ve etkilidir. Çok yüksek derecede UVA ve UVB koruması sağlar. Anti-aging ve Antioksidan özellikleri mevcuttur. Ayrıca Güneşin sebep olacağı kırışıklıklardan, kızarıklıklardan, döküntülere karşı da etkili koruma sağlar.

Cildi yeniden onarma özelliğine sahip özellikler içerir ve cilt problemlerinden neden olan izlerin görünümünü azaltmakta son derece etkili ve faydalıdır. Pigmentasyonun önlenmesinde oldukça etkili rol oynar. Nemlendirici özelliği yüksektir aynı zamanda yağsız, non -komedojenik, hipoalerjenik gibi etkili özellikleri vardır.

Suya,ısıya,ışığa,terlemeye,sürtünmeye gibi etkenlere karşı kesinlikle dayanaklıdır.Solante Actinica SPF 50+ Güneş Koruyucu Losyonu Parfüm içermemektedir aynı zamanda çok hassas ciltlerde de uygulanmasında sakınca yoktur.Mutlaka çocukların göremeyeceği, ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
Vücuda Etkisi: Aktinik keratoza karşı sorunlu cilt tiplerini güneşten korumaya karşı mücadele ederek daha sağlıklı bir koruyama sağlayarak mutlak koruyucu görevi görür.

Uygulanan Bölge: Gözle temas etmeden tüm vücut bölgelerine uygulanabilinir.Gözlerle temasından kaçınınız.

Kullanım Şekli: Her ne kadar Günde 1 Kez  uygulanabilecek şekilde yüksek seviyede lipozomal teknoloji ile üretilmiş ise de, COLIPA ( Avrupa ), FDA ( Amerika ) ve Avusturalya'da bulunan konusunda ki uzman otoritelerin tavsiyelerine uygun olarak bütün güneş kuruyucu ürünlerin her ortalama 3 ya da 4 saatte bir uygulanması, özellikle aşırı terleme, yüzme, kurulanma gibi fiziksel aktivitelerden sonra tekrarlanarak uygulanması tıbbi ve etik olarak doğru olan kullanma yöntemidir.

Kulanım Miktarı ve Zamanı: Güneşe çıkmadan önce 15 dakika önce kullanılması tavsiye edilir.