Solante Medikal Seri SPF 50+ Acnes Tinted 150 ml

Marka : Solante
Aynı Gün Kargoya Teslim

Yağlı, akneli ve akneye meyilli cilt tipleri için uygun olan losyon cildi derinlemesine temizleyerek besler. Fazla yağın neden olduğu tıkanıkları açarak cildin rahat nefes almasına yardımcı olur. Suya dayanıklı ve hipoalerjenik özellikteki ürün güneşe karşı etkili koruma gerçekleştirir.

Solante Medikal Seri SPF 50+ Acnes Tinted 150 ml 

 

Solante Acnes SPF 50+ Akneye Karşı Etkili Güneş Koruyucu Losyon ciltteki fazla yağı emici görev görerek, cildin parlamasını önler yağsız bir görünüm kazandırır. Akneli, sivilceli ciltler için uygundur. Fazla bir şekilde sivilce ve iz karşıtı içeriğe sahip olarak zenginleştirilmiştir ve sivilcelenme gibi sorunları azaltmaya yardımcı olur.
 
Tüm cilt tiplerine uygulanabilir. Sabunla ya da köpükle temizlediğiniz cildinize bu ürünü uyguladığınızda, cildinizdeki fazla yağ ve kirden kurtularak, tıkalı olan gözenekleri açmış olursunuz.  Sivilce ve bakteri gibi problemlerin ortaya çıkıp üremesine neden olmakta olan tıkalı gözenekleri açan, rahatlatan, ciltteki kızarıklığıda azaltarak iritasyonu en aza indirir.

Tahriş ve gözle görünmekte olan kızarıklığı da ortadan kaldırarak yatıştırır. Pudralı özel karışımısayesinde cildinizdeki yağı emici göreviyle, cildinizin aşırı parlamasını önler, diri bir görünüm verir. Kızarıklıkların ve siyah noktaların etkisini azaltır. Solante Acnes SPF 50+ Akneye Karşı Etkili Güneş Koruyucu Losyon UVB ve UVA ye karşı etkin tam koruma sağlar. Antimikrobiyal, Antiseboreik ve Antienflamatuar özellikleri bulunmaktadır. Matlaştırıcı etki gösterir.

Anti-aging ve Antioksidan içerir. Cildi istenilen bir şekilde nemlendirir ve kesinlikle  yağsız ve suya dayanıklıdır. Solante Acnes SPF 50+ ürününü  mutlaka çocukların göremeyeceği , ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
Vücuda Etkisi: Deri bariyerinin yeniden yapılandırılmasında çok etkilidir. Güneşin sebebiyet verdiği akne ve koyu lekelerin giderilmesine yardımcı olur.

Uygulanan Bölge: Gözle temas etmeden tüm vücut bölgelerine uygulanabilinir.  Gözlerle temasından kaçınınız.

Kullanım Şekli: Temiz ve kuru cilde dairesel hareketlerle, göz etrafı haricinde eşit şekilde uygulamalısınız.


Kulanım Miktarı ve Zamanı: Güneşe çıkmadan önce 15 dakika önce kullanılması tavsiye edilir .