Solante Medikal Seri SPF 50 + Pigmenta Tinted 150 ml

Marka : Solante
Aynı Gün Kargoya Teslim

Cildin daha az süre güneşe maruz bırakılarak sağlıkla bronzlaşmasını sağlayan ürün cildinizi besleyerek korur. Güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma kalkanı oluşturur. Cilt lekelerini onararak pürüzsüz bir görünüm sağlar.

Solante Medikal Seri SPF 50 + Pigmenta 150 ml 

Güneşe karşı cildi koruyan ve koruyucu bariyer özelliği gösteren etkili koruyucu losyondur.

Güneşten kaynaklı cilt lekelerini giderici özellikte koruyucu losyondur. Koruyucu Solante Pigmenta, Uvinul A+, Uvinul T 150, Tinosorb S, Tinosorb M, Uvinul MC 80, Octyl Salycilate, Uvinul MS 40, Titanyum dioksit, Antilökin–6 içermektedir. Ürün Evitamini, Üzüm çekirdeği özü, Cassia alata, Gliserin ve Pantenol ile zenginleştirilmiştir. Güneşin neden olduğu lekeler üzerinde etkilidir. Güneşin UV ışınlarına karşı koruyucu özellikli losyondur. Kullanımı oldukça kolay ve herkesçe rahatlıkla kullanılabilecek bir losyon ürünüdür. 


Vücuttaki Etkisi: Ciltte farklı etkenlerden kaynaklı oluşan lekelerin giderilmesini sağlar. Yeniden leke oluşumunu engeller ve ince kırışıklıkları ortadan kaldırır. Cildin sağlık ve güzellik kazanmasına yardımcı olur. Solante Pigmenta Hiperpigmentasyona Karşı Güneş Koruyucu Losyon SPF 50+, cildin güneşe daha az süre maruz bırakılarak bronzlaştırılması sağlanır. Sağlıklı bronzlaşma sağlar. Cilt lekelerini gidermeye yardımcı olduğu kadar, cildin nemlendirilmesinde de etkilidir.


Uygulandığı Bölge: Göz ve genital bölgeler (Üreme organları) haricinde tüm Vücuda uygulanır.


Kullanım Şekli: Temiz ve kuru haldeki cilde oval hareketlerle masaj yapılarak uygulanır. Göz etrafı haricinde tüm vücuda uygulanır. Sonrasında ek durulama ve kurulama gibi farklı uygulamalara gerek yoktur. 


Kullanım Miktarı ve Zamanı: Güneşe çıkmadan 15 dakika önce uygulanır. Gün içerisinde işlem yenilenmelidir. En az 2 saat aralıklı uygulanması ve azami miktarda kullanılması kâfidir. Özellikle sabah uygulanması tavsiye edilir. Ürün 150 ml olarak sunulmaktadır. Yüzme, yıkanma, kurulanma gibi eylemlerde uygulama yenilenmelidir.


Not: “Hücresel yapısı yüksek, umumi bölgeler, boşaltım ve sindirim sistemi yolundaki bölgeler gibi organik sistemi zarar görebilir kısımlardan uzak tutulmalıdır. Ayrıca göz ve göz çevresiyle temasından kaçınılmalıdır. İlk kullanımında azami düzeyde yanma ve batma hissi duyulabilir. Olağan durum olduğu için endişelenmeye gerek yoktur. Beklenen durum olduğundan uygulamaya devam edilmelidir. ”