Solante Medikal Seri SPF 50 + İmmuna 150 ml

Marka : Solante
Aynı Gün Kargoya Teslim

Güneşin en zararlı etkisi olan deri kanseri riskine karşı önlem sunan losyon cildinizi besleyerek güçlendirir. İmmünolojik koruma özelliği mevcuttur. Antioksidan etkisiyle yüksek faktörlü koruma gerçekleştirir.

Solante Medikal Seri SPF 50 + İmmuna 150 ml 

 

Deri kanserini önlemeye yardımcı güneş koruyucu losyondur. Güneşin son marifeti de cilt kanseridir. Bu cilt kanserinin zamanında önlenmesi gerekir. Bu sebeple güneşe karşı cildin korunması ve kanser riskine karşı önceden önlem alınması açısında tüm yıl boyunca kullanılması önerilen koruyucu losyondur. UVB / UVA ışınlarına karşı koruyucu nitelikte eşsiz losyonlardandır. İmmünolojik koruma özelliği olan üründür. Antioksidan etkiye sahip suya dayanıklı yüksek seviyede nemlendirme sunan losyondur. Ürün Hipoalerjiktir ve sadece güneşe maruz kalınması durumunda değil, her daim kullanılabilir bir losyondur.


Solante Immuna SPF 50+, Tinosorb M, Tinosorb S, Oktil Salisilat, Titanyum Dioksit, Uvinul A+, Uvinul MC 80, Uvinul T 150 ile güçlendirilmiştir ve ilaveten Uvinul MS 40, Antilökin–6, Cassia alata, C ve E Vitaminleri içermektedir. Özel geliştirilmiş Solante Immuna güneş koruyucu ve cilt kanseri önleyici losyon Melon özü, Yeşil çay özü, Üzüm Çekirdeği özü ve Gliserin ile zenginleştirilerek Pantenol maddesiyle güçlendirilmiş Primer ve Sekonder Antioksidan bileşimiyle formüle edilmiştir. 


Vücuttaki Etkisi: Cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyup savunma sistemini güçlendirir. Cildi nemlendirip besler ve sağlığına kavuşturur. Güneşten kaynaklı cilt lekelerini gidermeye ve yeniden oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Cilt kanserine neden olan etkenleri ortadan kaldırır. Ayrıca cildin serbest radikallerden arındırılmasında etkili olduğu gibi, aynı zamanda kırışıklıkların ve erken yaşlanma belirtilerinin giderilmesinde de yardımcıdır. Daimi cilt sağlığı ve güzelliğine vesile olur. 


Uygulanan Bölge: Umumi bölgeler haricinde tüm vücut bölgelerinde ve özellikle de güneşe sıkça maruz kalan bölgelere uygulanır.


Kullanım Şekli: Temizlenmiş ve iyice kurulanmış cilde oval hareketlerle masaj yapılarak uygulanır. Eşit miktarda ve eşit düzeyde cilde uygulanmalıdır. Sonrasında ek bir durulama veya kurulamaya lüzum yoktur.


Kulanım Miktarı ve Zamanı: Güneşe çıkmadan 15 dakika evvel uygulanması makbuldür. Sabah vakitleri uygulanmasında fayda vardır. Eşit oranda, cildin ihtiyaç duyduğu miktarda kullanılmalıdır. Yüzme, yıkanma, kurulanma, terleme gibi durumlarda ürün yeniden cilde uygulanmalıdır.


Not: “Gözlerle temas ettirilmemelidir. Ciltler için üretilmiştir. İlk etapta ciltte yanma ve batma hissi oluşabileceği unutulmamalı ve bu tür durumlarda uygulamaya devam edilmelidir.”