Solante Medikal Seri SPF 50 + Atopica 150 ml

Marka : Solante
Aynı Gün Kargoya Teslim

Özellikle çok kuru ciltleri nemlendirerek bakım sağlayan losyon kaşıntı ve tahrişleri önler. Cilt bariyerini yapılandırarak güçlendirir. Emilimi kolay olan ürün hızlı etki sağlar.

Solante Medikal Seri SPF 50 + Atopica 150 ml


Solante Atopica SPF 50+ Güneş Koruyucu Losyonu cildinizin güneşten en iyi şekilde korunmasında ve güneş sonrası yanma, batma  kaşıntı gibi etkilerin giderilmesinde etkili olur. Yağsız, non- komedojenik, hipoalerjenik, suya dayanıklı içeriğe sahiptr. Yüksek  şekilde UVA/UVB koruması sağlar. İçeriğinde bulunan spesifik ve kuvvetli emolyenler ile ciltte üst düzey derece de nemlendirme sağlar. Nem düzeyinin uygulanan bölgede normal haline dönmesinde faydalı olur.


İçindeki karışımlarının yapısı ile optimum etki sağlar. Solante Atopica SPF 50+ Güneş Koruyucu Losyonu kolayca yayılır ve hızlı etki eder. Tüm yaştan tüm cilt tiplerine uygundur. Cilt bariyerini yapılandırırken ayrıca kaşıntı ve tahrişin engellenmesine katkı sağlar.


Özellikleri:


Stronsiyum Glukonat
Kalamin
Aloe Barbadensis
Çay Ağacı Yağı
Papatya  
Shea Yağı 
Macademia Yağı
Pantenol
Gliserin
Arlasilk
Fukojel


Vücuda Etkisi: Cildin korunmasına, nemlendirerilmesine yardımcı olarak yenilenmesine ve rahatlamasına, korunmasın da  etkili bir şekilde bariyer fonksiyonunun en baştan yapılanmasına yardımcı olur.

Uygulanan Bölge: Gözle temas etmeden tüm vücut bölgelerine uygulanabilinir. Gözlerle temasından kaçınınız.


Kullanım Şekli: Her ne kadar gün boyu sadece  bir  kez kullanılabilecek şekilde ileri lipozomal teknoloji ile üretilmiş olsa da, COLIPA (Avrupa), FDA (Amerika) ve Avustralya da bu konunun uzmanlarının önerilerine uygun olarak bütün güneş ürünlerinin 3-4 saatte bir uygulanması, özellikle aşırı terleme, yüzme, kurulanma gibi fiziksel etkinliklerde sonra tekrar edilerek kullanılması tıbbi olarak ve etik olarak gerçek olan kullanma yöntemidir.


Kullanım Miktarı ve Zamanı: Güneşe çıkmadan önce 15 dakika önce kullanılması tavsiye edilir.