Solante Medikal Seri SPF 50 + Antiox 150 ml

Marka : Solante
Aynı Gün Kargoya Teslim

Yüksek faktörlü koruma desteğiyle cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyan losyon aynı zamanda verdiği anti aging desteğiyli kırışıklık, kızarıklık ve ince çizgilerin oluşumunu önler, oluşmuşları onarır. Böylece genç ve sağlıklı bir cilt oluşumuna destek olur.

Solante Medikal Seri SPF 50 + Antiox 150 ml 

 

Solante Antiox SPF 50+ Anti-Aging Etkili Güneş Koruyucu Losyonu cildinizin güneşten en sağlıklı şekilde savunmasına ve havada dolaşan serbest radikallerin etkilerini engelleyerek erken yaşlanmaya sebep olan cilt hasarlarını önlemeye azaltmaya faydalı olur. Isınan havalar ile birlikte güneş ışınlarının tüm zararlı etkisi artmakta cilde özel olarak bakım yapma gerekliliği doğmaktadır. Bütün anti-aging programların vazgeçemediği cilt bakımın bir parçası olarak tüm sene boyunca kullanımı tavsiye edilir.  

Nemlendirici içeriği  ile cildi yüksek seviye de nemlendirir ve rahatlatıcı etkide bulunur. Ayrıca Solante Antiox SPF 50+ Anti-Aging Etkili Güneş Koruyucu Losyonu ciltte soyulma, dökülme gibi bronzluğunuza gölge düşürebilecek bir takım sorunları engellemeye , önlemeye yardımcı olur. Işıltılı, her zaman düzenli  bir şekilde uzun süreli bronzluk sağlar.

Bu ürün cildinizi nemlendirirken, diğer yanda da SPF 50+ etkisi özelliği ile güneşin UV ışınlarına karşının olumsuz etkileri karşısında tam koruma sağlamaktadır. Tüm cilt tipleri içinde idealdir. UVB ve UVA ye karşı etkin koruma görevi görür. Antioksidan rtkisi vardır. Ultra nemlendirici özelliği ile suya dayanıklıdır. Hipoalerjiktir ve yağsızdır.

Solante Antiox SPF 50+ Anti-Aging Etkili Güneş Koruyucu Losyonu Özellikleri:

Güneş koruma kremi olan ürün tamamen sağlıklı ve doğaldır. Cildinizi korurken bakımını da yapar.

Melon Ekstresi

Yeşil Çay Ekstresi

Cassia Alata

C Vitamini

E Vitamini

Üzüm Çekirdeği Ektresi

Antilökin 6


Vücuda Etkisi: İçinde bulunduğu formülü sayesinde cildinizin yenilenmesini ve doğal yumuşaklığını yeniden kazanılmasını elde eder. 


Uygulanan Bölge: Gözle temas etmeden tüm vücut bölgelerine uygulanabilinir.  Gözlerle temasından kaçınınız.


Kullanım Şekli: Güneş ışınlarına maruz kalmadan on beş dakika önce uygulayınız. Gün içerisinde yenilenmelidir.


Kulanım Miktarı ve Zamanı: Ürünün etkisini gösterebilmesi için güneşe çıkmadan 15 dakika önce tüm cildinize uygulamanız tavsiye edilir.