Solante Gold SPF 50+ Krem 150 ml

Marka : Solante
Aynı Gün Kargoya Teslim

İçerdiği E vitamini ve üzüm çekirdeği ekstresi ile cildinizi besleyerek tazelenmesine yardımcı olan güneş koruyucu krem güneşin Zararlı UVA ve UVB ışınlarının neden olduğu tahribatları restore ederek yeni tahribatları önleyici kalkan oluşturur. Cildinizin sağlıkla bronzlaşmasına yardımcı olur.

Solante Gold Güneş Koruyucu Krem Spf 50+


Solante Güneş Koruyucu Krem Spf 50+ cildinizin güneş ışınlarına karşı korumasında tam koruma sağlar. Solante Güneş Koruyucu Krem Spf 50+ erken yaşlanmanın ve cilt hasarlarının önüne geçmesinde son derecede etkilidir. Cildin yıl boyunca, güneşin UVA ve UVB ışınlarına karşı korunması gerekir. Özellikle yaz aylarında cildin güneş karşısındaki hassasiyeti artar ve cilt savunmasız kalır. Yüksek faktörlü koruma sağlayan ürünlerden biri olan Solante Güneş Kremi SPF 50+, tüm ciltleri güçlü UVA / UVB ışınlarına karşı korur.

İçeriğinde bulunan üzüm çekirdeği ekstresi, E vitamini ve cassia alata gibi kuvetli antioksidanlar sayesinde beklenmeyen durumlara karşı etkili koruma sağlar. Bu sayede cilt hasarı en aza indirilerek erken yaşlanma belirtilerinin önüne geçer. Uvinul A+, Univul T 150, Titanyum Dioksit, Tinosorb S ve M gibi bileşenler ile yüksek koruma sağlayan güneş kremi yağsız, parfümsüz, renksiz ve hipoalerjeniktir özelliklere sahiptir. İçeriğinde ki gliserin ve pantenol ile cildi nemlendirir.

Solante Güneş Koruyucu Krem Spf 50+ Özellikleri

Uvinul A +

Uvinul T 150

Tinosorb S

Tinosorb M

Uvinul MC 80

Octyl Salycilate

Uvinul MS 40

Titanyum dioksit

Antilökin-6

E Vitamini

Üzüm Çekirdeği ekstresi

Cassia alata

Gliserin

Pantenol

Vücuda Etkisi: Yaz aylarında cildi, güneşin zararlı etkilerine karşı koruyan Solante Güneş Kremi SPF 50+, güneşin cilt üzerindeki tahribatını önleyerek yaşlanmayı geciktirir.

Uygulanan Bölge: Gözle temas etmeden tüm vücut bölgelerine uygulanabilinir. Gözlerle temasından kaçınınız.

Kullanım Şekli: Güneş ışınlarına maruz kalmadan on beş dakika önce uygulayınız. Gün içerisinde yenilenmelidir. Spor ve terleme sonrasında ürünü yeniden uygulamanız gerekir. Ayrıca 2-3 saat arayla tekrar sürmeniz maksimum fayda sağlar.

Kulanım Miktarı ve Zamanı: Ürünün etkisini gösterebilmesi için güneşe çıkmadan 15 dakika önce tüm cildinize uygulamanız tavsiye edilir.