Ürün Adı
Esthederm Lip Contour Youth Krem 15 ml
Kategori
Dudak Bakımı
Marka
Esthederm
Fiyat
₺211,25
Aynı Gün Kargoya Teslim
Ön Yazı
Dudak ve dudak çevresinin erken yaşlanma belirtileri göstermesini engeller. Dudak çevresindeki kırışıklıkların pürüzsüzleşmesini sağlar.Dudak çizgisinin yeniden belirginleşmesine yardımcı olur.Daha sağlıklı, ışıltılı ve daha genç bir dudak yapısına sahip olmayı sağlar.
Dudaklardaki kırışıklıkların en sık nedeni doğal bir süreç olan yaşlanmadır. İnsanlar yaşlandıkça, ciltte sıkılık becerisi kazandıran elastin ve kolajen dokuyu kaybeder.Kaybedilen dokunun yerine koyulamaması ise ciltte, dudak üstünde yada ağız çevresinde kırışıklıklara ve sarkmalara yol açar. Dudak kırışıklıkların başka bir nedeni de çevresel toksinlere maruz kalmaktır. Güneşten gelen UV ışınları, cildin elastikiyet eksikliğine neden olarak sarkmalara yol açan ayrıca cilt hücrelerini ve kolajen dokuyu tahrip eden serbest radikaller içermektedir.

 


Dudak, yaşlandıkça kontör yani hat çizgisini kaybetmeye başlar. Bu da dudakların sağlıklı ve net görünmesini önler. Institut Esthederm Cyclo System Lip Contour Youth Cream 15 ml dudaklardaki hücre yenilenmesini destekleyerek dudaklardaki yaşlanma belirtilerinin oluşumunu engeller.Kullanımından itibaren dudak çevresindeki kırışıklıklarda büyük oranda azalmaya sebep olur.Aynı zamanda belirginliğini kaybeden dudak hattını da yeniden ortaya çıkararak, daha genç ve daha sağlıklı bir görünüm elde etmeyi sağlar.Institut Esthederm Cyclo System Lip Contour Youth Cream 15 ml yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkışını en etkili biçimde geciktirir.Dudakların deformasyonunu engeller.