Ürün Adı
Solante Medikal Seri SPF 50+ Tele-rubor 150 ml
Kategori
Spf20-50 Arası
Marka
Solante
Fiyat
₺175,00
Aynı Gün Kargoya Teslim
Ön Yazı
Kızarıklık ve tahrişleri önleyerek pürüzsüz bir cilde destek sunan ürün aynı zamanda anti-aging etkisi de göstermektedir. Güneşin zararlı etkilerini minimuma indirerek ciltte tahribata neden olmaz. Yağsız özellikteki losyon kolay emilim sağlar.
Solante Medikal Seri SPF 50+ Tele-rubor 150 ml 
 
Solante tele-rubor SPF 50+ güneş koruyucu losyonu spesifik güneş koruyucudur. Kızarıklık önleyici damar koruyucu etkisi ile Anti-aging & antioksidan ultra nemlendirme sağlar. Solante Tele-Rubor SPF 50+ Kızarıklık Önleyici Güneş Koruyucu Losyon yağsız özelliktedir. Suya dayanıklı yapısı hipoalerjeniktir. Cildinizi tahriş etmez. Renklendirici ve parfüm içermez.

 

Özellikleri:

İçindekiler: Solante Tele-Rubor SPF 50+ Kızarıklık Önleyici Güneş Koruyucu Losyon müşezevi formülünde; Uvinul A +, Uvinul T 150, Tinosorb S, Tinosorb M, Uvinul MC 80, Octyl Salycilate, Uvinul MS 40, Titanyum dioksit, Antilökin-6, E Vitamini, Üzüm Çekirdeği ekstresi, Cassia alata, Gliserin, Pantenol maddelerini bulundurur.
Vücuda Etkisi: Yüzde bulunan yaygın kırmızılığı önler ve azaltmaya yardımcı olur. Ciltteki irritasyon ve ısı hissini azaltır. İlk kullanımlarda hafif yanma ve batmalar olabilir, bu beklenen bir durum olduğun için uygulamaya devam ediniz.


Uygulanan Bölge: Gözle temas etmeden tüm vücut bölgelerine uygulanabilinir. Gözlerle temasından kaçınınız.
 
Kullanım Şekli: Temiz ve kuru cilde dairesel hareketlerle, göz etrafı haricinde eşit şekilde uygulamalısınız.
Her ne kadar "Günde bir kez" kullanılabilecek şekilde ileri lipozomal teknoloji ile üretilmiş ise de Avrupa, Amerika ve Avustralya?da konusunda uzmanlışmış kişilerin tavsiyelerine uygun olarak bütün güneş koruyucu ürünlerinin her 3-4 saatte bir uygulanması, özellikle aşırı terleme, yüzme, kurulanma gibi fiziksel aktivitelerden sonra tekrar edilerek uygulanması tıbbi ve etik olarak doğru olan kullanma yöntemidir.
 
Kulanım Miktarı ve Zamanı: Güneş ışınlarına maruz kalmadan on beş dakika önce uygulayınız. Gün içerisinde tekrar edilerek yenilenmelidir.