Ürün Adı
Zenix Siyah Şampuan | Erkekler İçin Beyaz Kırıcı Siyah Şampuan 10X10ml | Saç ve Sakal
Kategori
Şampuanlar
Marka
Zenix
Fiyat
₺62,50
Aynı Gün Kargoya Teslim
Ön Yazı
Kutu içerisinde 10 adet 2li poşet halinde bulunan Zenix siyah şampuan beyaz saçları olan siyah saçlı erkekler için üretilmiştir. 2li poşeti açarak karıştırıyorsunuz ve ısladığınız saçınıza şampuan gibi sürüp yıkıyorsunuz. (Saçlar haricinde deri kısımlara bulaştırmadan uygulayınız) Saçta 5 dakika kaldıktan sonra saçınızı duruluyorsunuz. Saçınız 10 dakika içerisinde siyahlaşmaya başlıyor ve nihayet beyazlarınızdan kurtulmuş oluyorsunuz.
Kutu içerisinde 10 adet 2li poşet halinde bulunan Zenix siyah şampuan beyaz saçları ve sakalı olan siyah saçlı erkekler için üretilmiştir.
Açık renkli kumral tonlu saçlar için şu an üretimi yoktur. 
 
Uygulama
Öncelikle ellerinize eldiven tarzı birşey takarak uygulamaya başlamanızı öneriyoruz.
2li poşeti açarak avucunuzda karıştırıyorsunuz ve ısladığınız saçınıza şampuan gibi tüm saçınıza uyguluyorsunuz. ( Saç haricindeki deri kısımlara bulaştırmadan yıkarsanız daha iyi olur)
Saçta 5 dakika kaldıktan sonra duruluyorsunuz. 6-7-8 dakika bekletildiğinde renk siyaha doğru koyulaşmaya devam ediyor. 5 dakikada koyu kahve tonunu yakalarsınız.
Saçınız 10 dakika içerisinde siyahlaşmaya başlıyor ve beyazlarınızdan kurtulmuş oluyorsunuz.
Saçın eski haline gelmesi 1 ay kadar sürebiliyor. İhtiyaç duyduğunuzda işlemi tekrar ederek kullanmaya devam ediyorsunuz.
Kutu içerisinde 10 kullanımlık ürün bulunmaktadır.
Herhangi bir kimyasal alerjiniz var ise ürünü kullanmayınız.