Ürün Adı
Esthederm Into Repair Face Cream 50 ml.
Kategori
Bronzlaştırıcılar
Marka
Esthederm
Fiyat
₺236,25
Aynı Gün Kargoya Teslim
Ön Yazı

Yüksek koruma sağlayan kırışıklık karşıtı güneş bakım kremi. 

Into Repair, toleranssız cilt için aynı zamanda yaşlanma karşıtı bakım uygulayan rakipsiz bir üründür. Güneş intolerans araştırmalarının sonucudur ve Repair teknolojisi kullanılmaktadır. Kırışıklık karşıtı etken maddelerden yana zengin olan bu kapsamlı cilt bakım ürünü, cildin gençliğini korurken güneşe adapte olmasına yardım eder. En reaktif cilt bile zararlı etkilerinden endişelenmeden güneşin tadını çıkarabilir. 

 

Kimin için Uygun ? ; Makul derecede güneş maruziyetine izin veren ve cilt reaksiyonlarını önleyen bir kırışık karşıtı ürüne ihtiyaç duyan, güneşe toleransı olmayan ciltler. Güneş alerjisi olan hiper-reaktif ciltler ya da güneşe cildini alıştırarak belli bir seviyede güneşe maruz kalırken yaşlanma karşıtı bakım yapmak isteyen herkes. Tüm güneş yoğunluklarında kullanılabilir.

 

Güneş yanığına karşı dışarıdan yüksek koruma ve ileri düzeyde hücresel koruma sağlar, hücrelerin yenilenmesini tetikler, cildi derinlemesine yeniden yapılandırır, kolajen oluşumunu arttırır ve UV ışınlarının nemsizleştirici etkisini telafi eder:
. Filtreler ve korumalara ek olarak, bu ürün foto-yaşlanma, kızarıklık ve cilt kanserlerinin oluşma riskini önlemek amacıyla cilt hücrelerine biyolojik koruma sağlar.
. Cildin hayati fonksiyonlarını ve hücresel faaliyetini arttırır.
. Cilt yanığı üzerine yatıştırıcı güneş sonrası kremi olarak da uygulanabilir.

 

Kullanımı; Güneşe çıkmadan 20 dakika önce yüze ve dekolte bölgesine uygulayın. Her iki saatte bir tekrarlayın. Güneş yanığına da uygulanabilmesinin yanı sıra, tolerans bilinmiyorsa güneşe çıkmadan iki hafta öncesinden önleyici tedbir olarak da kullanılabilir.

 

Sonuç; Toleranssız ciltler artık güneşin keyfini sürebilir. Koruma altındaki cilt acı çekmeden veya cilt reaksiyonları olmadan ortalama miktarda gün ışığına maruz kalarak güneşe adapte olur. Into Repair cildin güneşe adım adım alışkanlık kazanmasına ve kırışıklıkların gittikçe pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. Bu zengin içerikli, hoş kıvamlı ürün yazın yüz, boyun ve dekolte bölgesi için ideal gündüz nemlendiricisi olarak kullanılabilir.