Philips Avent Ultra Yumuşak Emzik 0-6 Ay Kız

Aynı Gün Kargoya Teslim

Philips Avent ultra yumuşak emzik ile hassas ciltleri koruyun. Son derece yumuşak ve esnek kaplama, bebeğinizin yanaklarının şeklini takip ederek daha az iz bırakır ve cildinde daha az tahrişe neden olarak bebeğinizin rahat etmesini sağlar.

Bebeğinizin hassas cildi için en yumuşak emzik

Rahatlık ve uyum sunan esnek kaplama

Ultra yumuşak ve esnek

0-6 ay

Ortodontik ve BPA İçermeyen

2'li paket

 

Ciltteki izleri ve cilt tahrişini azaltan yumuşak ve esnek kaplama

Ciltteki izleri ve cilt tahrişini azaltan yumuşak ve esnek kaplama Hassas ciltler için ekstra özen gösterilmelidir. FlexiFit teknolojisi sayesinde bu kaplama rahat uyum için bebeğinizin yüzündeki doğal kıvrımları takip eder. Bebeğinizin cildinde oluşabilecek izleri ve cilt tahrişini azaltır.

 

Her gün ekstra konfor için yuvarlatılmış kaplama

Her gün ekstra konfor için yuvarlatılmış kaplama Yuvarlatılmış kaplamamız bebeğinizin yanaklarında oluşabilecek baskıyı azaltarak rahat etmesini sağlar. 

 

Ekstra hava delikleri, bebeğinizin cildinin nefes almasını sağlar

Ekstra hava delikleri, bebeğinizin cildinin nefes almasını sağlar Bebeğinizin cildinin nefes alması oldukça önemlidir. Emziğin korumasında cilt tahrişini azaltmak üzere tasarlanmış ve ekstra hava akışı sağlayan 6 adet hava deliği bulunur.

 

Bebeklerin %96'sı ultra yumuşak emziklerimizi kabul ediyor

Bebeklerin %96'sı ultra yumuşak emziklerimizi kabul ediyor* Bebeğiniz ne istediğini biliyor! Annelere bebeklerinin dokulu silikon emziklerimize nasıl tepki gösterdiğini sorduk ve bebeklerin %96'sının Philips Avent ultra yumuşak emzikleri kabul ettiğini öğrendik.

 

Rahatlatıcı konfor için dokulu, ipeksi emzik

Rahatlatıcı konfor için dokulu, ipeksi emzik Bu üründeki ipeksi ve dokulu silikon emzik bebeğinizi sakinleştirir ve rahatlatır.

 

Doğal ağız gelişimi için tasarlandı

Doğal ağız gelişimi için tasarlandı Esnek silikon emziğimizin simetrik şekli, bebeğinizin büyüyen damağına, dişlerine ve diş etlerine uyum sağlar.

 

Mikrodalgada sterilizasyon yapmak güvenli ve kolaydır

Mikrodalgada sterilizasyon yapmak güvenli ve kolaydır Taşıma kabımızla bebeğinizin emziğini mikrodalgada sterilize edebilir ve seyahat ederken hijyenik şekilde saklayabilirsiniz.

 

Basit adımlarla 3 dakikada güvenilir sterilizasyon

Basit adımlarla 3 dakikada güvenilir sterilizasyon İyice yıkanmış emzikleri kaba yerleştirin, 25 ml/9 oz su ekleyin ve mikrodalgayı 750-1000 W'a ayarlayıp kabı 3 dakika boyunca mikrodalgada bekletin. 5 dakika soğumaya bırakın ve suyu dökün. Emzikler kullanıma hazırdır.

 

İngiltere'deki ödüllü tesisimizde üretilmiştir

İngiltere'deki ödüllü tesisimizde üretilmiştir Bebeğinizin konforunun güvenilir ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Bu emzik, İngiltere'deki ödüllü tesisimizde üretilmiştir.