Philips Avent Soothie Shaper Emzik 3-6 Ay İkili Erkek

Aynı Gün Kargoya Teslim

Philips Avent Soothie Shapes emzik, parmağınızın rahatlığını sunmanıza olanak tanıyan benzersiz tek parça tasarımımız sayesinde bebeğinizle bağ kurmanız için ek bir yol sağlar. Medikal sınıf silikondan yapılan Soothie Shapes'in temizlenmesi kolaydır.

Doğal emme ve bağ kurma ihtiyacını karşılar
Esnek medikal sınıf silikon:
Tek parça silikon tasarımı
3-6 ay
Ortodontik ve BPA İçermeyen
2'li paket

 

ABD'de hastanelerde kullanılır

ABD'de hastanelerde kullanılır Yeni doğan bebekleri sakinleştirme konusunda tıp uzmanlarının güvendiği Soothie, ABD'de hastanelerde dağıtılmaktadır.

 

Benzersiz tasarımı bağ kurmayı destekler

Benzersiz tasarımı bağ kurmayı destekler Soothie Shapes, diğer emziklerimizden biraz farklıdır. Benzersiz şekli, parmağınızı emziğe yerleştirip emmesine yardımcı olarak bebeğinizle bağ kurabilmenizi sağlar.

 

Doğal ağız gelişimi için tasarlandı

Doğal ağız gelişimi için tasarlandı Esnek silikon emziğimizin simetrik şekli, bebeğinizin büyüyen damağına, dişlerine ve diş etlerine uyum sağlar.

 

Dayanıklı, medikal sınıf silikon

Dayanıklı, medikal sınıf silikon Bebeğinizin rahatlığı ve güvenliği önceliğimizdir. İşte bu yüzden bu emzik dayanıklı olduğu kadar esnek bir medikal sınıf silikondan yapıldı.

 

Ekstra hijyen için sterilize edilmesi kolay

Ekstra hijyen için sterilize edilmesi kolay Bebeğinizin emziklerini temiz tutmanız kolaydır: Sterilizatörün içine yerleştirin veya kaynar suya daldırın.