Philips Avent 0% BPA Klasik Gece Parlayan Emizik 0-6 ay İkili

Aynı Gün Kargoya Teslim

Philips Avent Classic Gece emziği ile bebeğinizin uyku saatlerinde rahat etmesini sağlayın. Karanlıkta parlayan tutma yerimiz, emziği geceleri bulmanızı kolaylaştırır. Ortodontik ve esnek emziğimiz ise bebeğiniz uyurken doğal ağız gelişimine ayak uydurur.

Karanlıkta parlayan benzersiz tutma yeri
Karanlıkta parlayan tutma yerine sahip
0-6 ay
Ortodontik ve BPA İçermeyen
2'li paket

 

Karanlıkta parlayan tutma yeri karanlık ortamda daha kolay bir şekilde göze çarpar

Karanlıkta parlayan tutma yeri karanlık ortamda daha kolay bir şekilde göze çarpar Bebeğinizin gece uykusuna devam etmesinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Karanlıkta parlayan benzersiz tutma yeri, emziği ışıkları açmadan bulmanıza yardımcı olur.

 

Doğal ağız gelişimi için tasarlandı

Doğal ağız gelişimi için tasarlandı Esnek silikon emziğimizin simetrik şekli, bebeğinizin büyüyen damağına, dişlerine ve diş etlerine uyum sağlar.

İngiltere'deki ödüllü tesisimizde üretilmiştirİngiltere'deki ödüllü tesisimizde üretilmiştir

Bebeğinizin konforunun güvenilir ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Bu emzik, İngiltere'deki ödüllü tesisimizde üretilmiştir.

 

Kolay çıkarma için güvenli tutma yeri

Kolay çıkarma için güvenli tutma yeri Güvenli tutma yeri sayesinde emziği dilediğiniz zaman bebeğinizin ağzından çıkarabilirsiniz. Küçük eller bile kolaylıkla kavrayabilir!

 

Kolay takılan kapak ile bebeğinizin emziği daima temiz kalır

Kolay takılan kapak ile bebeğinizin emziği daima temiz kalır Kullanılmadığında, emziği saklamadan önce yalnızca kapağı takarak güvenli ve temiz bir şekilde kalmasını sağlayabilirsiniz. 

 

Ekstra hijyen için sterilize edilmesi kolay

Ekstra hijyen için sterilize edilmesi kolay Bebeğinizin emziklerini temiz tutmanız kolaydır: Sterilizatörün içine yerleştirin veya kaynar suya daldırın.