Philips Avent 0% BPA Emzik 0-6 ay Modern Desenli İkili

Aynı Gün Kargoya Teslim

Philips Avent Freeflow emzik ile bebeğinizin cildinin nefes almasını sağlayın. Emziğin kavisli korumasındaki ekstra hava akışı sağlayan 6 adet hava deliği, ciltteki tahrişi azaltmaya yardımcı olur. Ortodontik ve esnek emziğimiz, bebeğinizin doğal ağız gelişimine ayak uydurur.

Hassas ciltler için hava kadar narin bakım

Ekstra hava delikleri cildin nefes almasını sağlar

Hava akışı rahatlığı

  • 0-6 ay

  • Ortodontik ve BPA İçermeyen

  • 2'li paket

 

Ekstra hava delikleri, bebeğinizin cildinin nefes almasını sağlar

Ekstra hava delikleri, bebeğinizin cildinin nefes almasını sağlar Bebeğinizin cildinin nefes alması oldukça önemlidir. Emziğin korumasında cilt tahrişini azaltmak üzere tasarlanmış ve ekstra hava akışı sağlayan 6 adet hava deliği bulunur.

 

Doğal ağız gelişimi için tasarlandı

Doğal ağız gelişimi için tasarlandı Esnek silikon emziğimizin simetrik şekli, bebeğinizin büyüyen damağına, dişlerine ve diş etlerine uyum sağlar. 

 

Kolay çıkarma için güvenli tutma yeri

Kolay çıkarma için güvenli tutma yeri Güvenli tutma yeri sayesinde emziği dilediğiniz zaman bebeğinizin ağzından çıkarabilirsiniz. Küçük eller bile kolaylıkla kavrayabilir!

 

Kolay takılan kapak ile bebeğinizin emziği daima temiz kalır

Kolay takılan kapak ile bebeğinizin emziği daima temiz kalır Kullanılmadığında, emziği saklamadan önce yalnızca kapağı takarak güvenli ve temiz bir şekilde kalmasını sağlayabilirsiniz. 

 

Ekstra hijyen için sterilize edilmesi kolay

Ekstra hijyen için sterilize edilmesi kolay Bebeğinizin emziklerini temiz tutmanız kolaydır: Sterilizatörün içine yerleştirin veya kaynar suya daldırın.