Esthederm Sun Intolarence Treatment Body Milk Spray 150 ml.

Marka : Esthederm
Aynı Gün Kargoya Teslim

Toleranssız ciltler için yüksek koruma sağlayan güneş bakım kremi.

Yüksek koruma ve yatıştırıcı etkisiyle güneşe aşırı reaksiyon gösteren hassas ciltlere özel vücut güneş bakım spreyi. Cildinizin güneşe alışma süresini kolaylaştırır ve güneş toleransını güçlendirir.
Parfüm içermeyen formülüyle zenginleştirilmiş kızarıklık karşıtı bu ürün, cildinizin en iyi şekilde güneşi tolere etmesine yardımcı olur. 


 Kimin Kullanımına Uygun ? ; Güneş alerjisi olan, güneşe karşı toreranssız hemen tepki gösteren, beyaz tenli ciltler; hamile kadınlar ve tıbbı işlem görmüş bölgeler için kullanılması idealdir.


-          Yatıştırıcı aktif maddelerle güneşe karşı etkili koruma sağlar.
-          Doğal bronzlaşma (pigmentasyon) sürecini etkinleştirmeye yardımcı olur.
-           Foto-yaşlanma ve kızarıklık oluşma risklerini önlemeye yardımcı olurken, aynı zamanda cilt hücrelerine biyolojik koruma sağlamasını ve uygun enerjisini korumasını destekler.

 

Kullanımı; 
Seyahate çıkmadan 2 hafta öncesinden itibaren günde bir kez uygulayın.
-          Güneşe maruz kalınan ilk üç gün boyunca her saat uygulayın.
-          Dördüncü günden yedinci güne kadar her iki saatte bir uygulayın.
-          Ardından hassas ciltler için geliştirilmiş Adaptasun Tanning Face Cream – Extreme Sun kremi kullanmaya devam edin.

 

Sonuç; Hassas cildiniz güneşe daha çabuk alışır ve kolaylıkla bronzlaşır. Güneş yanığı olmaksızın doğal bir koruma ve bronzlaşma sağlar. Uzun süren kalıcı bronzluk sağlanmış olur.