Esthederm Radiance 50 ml

Marka : Esthederm
Aynı Gün Kargoya Teslim

Detoks ve ışıltı kaynağı.

Işıltı, genç cilt belirtisidir. RADIANCE günden güne cildinizin gençlik ışıltısının ortaya çıkmasına yardımcı olur. Mikrosirkülasyonu etkinleştirerek daha parlak ve ışıltılı bir görünüm için cildi arındırır ve detoks etkisi yapar.

 

ÖZELLİKLERİ;

Yaşlanma karşıtı hücre bakımıdır. TIME CONTROL SYSTEM patenti hücrelere oksijen bakımı yapar ve serbest radikallerden korumaya çalışır.  Biyolojik yaşlanmanın etkilerini azaltmaya yardımcı olurken günlük çevresel faktörlere karşı cildin daha dayanıklı olmasına destek olur.

Genç cilt pembeliğini yeniden kazanması için cildinize adeta detoks yapar ve oksijen almasına yardımcı olur.


Cilt görünümünü düzenlemeye çalışır. 

 

KULLANIMI;

Sabah ve/veya akşam, tek başına veya Cellular Concentrate (Hücresel Konsantre) ardından temiz ve kuru cilde (yüz ve boyun) uygulayın.

 

KİMİN İÇİN ? ;

Yaş veya yaşam tarzı nedeniyle yorgun ciltler için idealdir. Yorgunluk, stres, hava kirliliği, mevsim değişikliği gibi iç ve dış etkenlerden etkilenen tüm cilt tipleri kullanabilir. Soluk ciltler için ayrıca idealdir.

 

SONUÇ;
Cildiniz uzun süre ışıltılı ve genç kalmasına yardımcı olur. Her yaşta kullanılabilir. Zengin olmasına karşın eriyen, ipeksi yumuşaklıkta pürüzsüzleştirici krem. Sedef tozu içerir.