Esthederm Lift & Repair System Absolute Smoothing Cream 50 ml

Marka : Esthederm
Aynı Gün Kargoya Teslim

Cilt yenilenmesine ve restoresine destek olan nemlendirici kremdir. Cilt kuruluklarını nemle besleyerek iyileştirir. Yaşlanma belirtilerini yavaşlatıcı etkide bulunur. Pürüzsüzlük ve aydınlık bir görünüm sunar.

Kırışıklık giderici etkiye sahip tamamlayıcı nitelikli cilt bakım ve onarım kremidir.
Cilt dengesizliği ile mücadele içerisinde işlev gören ve kırışıklık, ince çizgi gibi cilt sorunlarının giderilip azami düzeye indirilmesinde etkili cilt bakım ve onarım kremidir. Cildin onarılmasıyla birlikte zaman içerisinde yüz ovalinin ve yoğunluğunun yeniden biçimlendirilmesine vesile olur. Eşsiz nitelikte patenler ve teknolojiler içermektedir. Cilt bakımın ve onarımının etkilerini artırmak ve kalıcı çözümler elde etmek maksadıyla eşsiz teknolojilerin ürünüdür ki, bu gelişmiş teknolojiler; yaşlanmayı yavaşlatan ve yaşlılık belirtilerini ortadan kaldıran Time Control System (TCS), cildin kalitesini artırmaya yardımcı enerji sağlayan nitelikteki Cellular Water teknolojileridir. Institut Esthederm Lift Repair Absolute Smoothing Cream başta yıpranmış ve tahriş olmuş ciltler olmak üzere tüm cilt tiplerine uygundur. Kullanımı basit ve rahattır.
Vücuttaki Etkisi;
Cilt dengesizliğini dengeler, yüz ovalini biçimlendirmeye başlar ve kırışıklıkların giderilmesini, ince çizgilerin azaltılmasını sağlar. Cilde ışıltı, canlılık, berraklık ve aydınlık sunar. Yüzde fiziksel manada ciddi sıkılaştırma sağladığı gibi, aynı zamanda biyolojik olarak da cildin rahatlamasını ve düzeltilmesini sağlamaktadır. Cilt derisinde onarım işleviyle uzun süreli biyolojik etki sağlayarak cildin yenilenmesini, sıkılaştırılıp yapılandırılmasını destekler. Cilt kalitesinde daimi kalite artışı sağlarken, bir yandan da cildin canlılık ve enerji kazanmasını, nem seviyesinin dengelenmesini sağlamaktadır. Sonuç olarak ise sıkılaşmış, düzgün yapıda güzel, ışıltılı, pürüzsüz ve genç cilt görünümüne vesile olur.

 

Uygulandığı Bölge;
T-bölgesi dâhilinde tüm yüz hatlarına ve boyun bölgesine uygulanır.

 

Kullanım Şekli;
İyice temizliği yapılmış ve kurulanmış cilde tek başına veya Absolute Tightening Serum ürününden hemen önce masaj yapar vaziyette cilde uygulanır. Sonrasında ek ürün uygulaması gerektirmez. 

 

Kullanım Miktarı ve Zamanı;
Her gün sabah ve akşamları cilde uygulanır. Cilt tarafından emilimi sağlanacak düzeyde uygun bir miktar cilde uygulanır.