Esthederm Cyclo System 21 Days Youth Concentrate 50 ml

Marka : Esthederm
Aynı Gün Kargoya Teslim

Cildin 21 gün gibi kısa bir sürede toparlanarak sıkılaşmasına yardımcı olan anti aging bakım ürünüdür. Cilt üzerindeki lekelenmeleri ve kırışıklıkları gidererek gençleştirici bakım sunar. Cilde sağladığı nem aracılığıyla cilt kuruluklarını ve tahrişlerini iyileştirir.Cildin 21 günde gençleşmesini ve ışıltı kazanmasını sağlar. Cilde canlılık kazandırır. Kırışıklıkları giderip cildi düzeltir. Cildi nemlendirip esneklik kazandırır. Cilde enerji ve işlevsellik kazandırır. 

 

Cildin farklı etkenlerden kaynaklı yaşlanmasını yavaşlatıp 21 gün içerisinde cildin gençleştirilmesine yardımcı olur. Patentli sistemler barındırmaktadır. Bunlar; cildin gençliğini geri kazanmasına yardımcı Cyclo System, erken yaşlanmayı önleyen Time Control System (TCS) ve Cellular Water’dır. 

 

 

Institut Esthederm Cyclo System Youth Concentrate 21 Days 50 ml, farklı dış etkenlerden dolayı zayıflayan, yaşlanan ve yıpranan cildin yenilenmesine, güçlendirilip gençleştirilmesine yardımcıdır. Bilindiği gibi güneş ışınları, hamilelik, yetersiz beslenme, sigara ve alkol kullanımı, asitli içecek tüketimi ve aşırı stres gibi nedenler cildin yıpranmasına neden olur. Ayrıca yine bu etkenlerden kaynaklı uykusuzluk, halsizlik ve yorgunluk da cildin en ciddi düşmanlarındandır. Institut Esthederm Cyclo System Youth Concentrate 21 Days 50 ml, bu tür etkenlerin neden olduğu sorunları ortadan kaldırıp cilde bakım uygulamakta ve gençleştirilmesine vesile olmaktadır. Kullanımı kolay ve etkili ürünlerdendir.