Esthederm Calming Cleansing Milk 200 ml

Marka : Esthederm
Aynı Gün Kargoya Teslim

Hassas ve irritasyona yatkın cildi yatıştıran temizleme sütü.

Çok hassas ciltler için, temizleme işlemi rahatsızlık verici olabilir. Bununla mücadele etmek amacıyla, Institut Esthederm hassasiyet giderici formülü sayesinde cildin doğal yapısına saygı gösteren ve hassasiyeti yatıştıran bir temizleme sütü geliştirdi. Düzenli kullanıldığında hassas cilt temizliğini keyfe dönüştürür. Alkol, renklendirici veya parfüm içermez.

 

Hangi Ciltler için uygun ?;

Hassas ve iritasyona meyilli ciltler. Dönemsel hassasiyet yaşayan ciltler (mevsim değişiklikleri, soğuk, kirlilik, güneş, vb.).İç veya dış faktörler yüzünden zayıflamış ciltler (ilaç tedavisi, stres, yorgunluk, vb.).Makyaj temizleme işlemi ardından bölgesel kızarıklık, karıncalanma ve yanma oluşan ciltler.

 

. Cildin yatışmasına, temizlenmesine ve yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur. 

. Cilt ekolojisini yeniden eğitmeye yardımcı olur. 

. Ciltle mükemmel ozmos oluşturur.

 

. Cildin hayatı fonksiyonlarını ve hücresel faaliyetlerini artırmayı hedefler. 

 

Kullanımı; Pamuk üzerine bir miktar ürünü makyajınızı ve yüzünüzü temizlemek için uygulayabilir ya da makyaj temizleme kremi olarak parmak uçlarınızla uygulayarak ılık su ile durulayabilirsiniz. 

Temizleme rutininizi losyon (tonik) uygulayarak tamamlayınız.

 

Sonuç;

Temizleme esnasında canlılığını yeniden kazanan ve tazelenen cilt yatışır. Kızarıklıkları azaltmaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. İpeksi yumuşak kıvamıyla kremsi temizleme sütü.