Esthederm After Sun Repair Face Cream 50 ml.

Marka : Esthederm
Aynı Gün Kargoya Teslim

Yenileyici ve onarıcı bakım sunan nemlendiricidir. Güneşin cilt üzerinde oluşturduğu tahriş ve tahribatları giderici etkide bulunarak cildi tazeler. Yüz ve boyun bölgesine kusursuz bir görünüm kazandırır.

 

Institut Esthederm After Sun Repair 50 ml Güneş Sonrası Yüz Kremi

Kalıcı bronzluk sağlayan bakım ürünü yaşlanma karşıtı güneş sonrası bakım sunar. Tazeleyici ve pürüssüzleştirici etkisi ile yatışma ve rahatlama sağlar. Güneş kaynaklı cilt sorunlarının giderilmesine destek olur. Bronzluğu koruyan ürün cildin nem dengesini korur. Yatışmış olan cildin gençliğini uzun süre korur. Bronzluğun kalıcılığını da uzatır. Güneşe maruz kalan ciltlerin güneşlanma sonrasında gerginlik, kızarıklık, güneş yanıkları gibi sorunlarının giderilmesine destek olur. UV hasarlarını koruyan bakım ürünü cildin nem kaybına uğramasına izin vermez. Cildi yatıştırır ve sakinleştirici bakım sunar. Institut EsthedermAfter Sun Repair 50 ml Ciltte yaşlanma, kırışıklık ve ince çizgi oluşumlarına izin vermez. Cildin eski haline dönmesi için destek sunan ürün güneşlenme sonrasında cildin eski haline dönemsine yardımcı olur. Ciltte oluşan gerginlik, kırışıklık ve acıların giderilmesine de destek olur. Yenileyici ve onarıcı bakım sunan ürün güneş sonrasında ciltte oluşan hassasiyetlerin giderilmesine destek olur.

Institut Esthederm After Sun Repair 50 ml Güneş Sonrası Yüz Kremi Özellikleri:

Yenileyici ve onarıcı etkisi ile ferahlatıcı bakım sunan ürün ciltte oluşan hassasiyetleri ortadan kaldırır. Kırışıklık karşıtı bakım sunan ürün güneş sonrasında ciltte oluşan yanma, gerilme, kızarıklık ve cilt sorunlarını giderici bakım sunar. Cildi her açıdan başarı ile yenileyen ürün derinlemesine nemlendirici ve sakinleştirici bakım sunar. Cildin hasarlı dokusunu yok eder ve her açıdan başarıyla yenilenmesine destek olur. Yüz ve boyun bölgesinde kırışıklıkların oluşmasına izin vermez ve cildin elastikiyetini arttırır. Cildin bronz kalmasına yardım eder ve bronzluk süresini uzatır. Ciltte alerjiye ve hassasiyete neden olmaz. Cilt ile uyumlu olan bakım ürünü etkili bakım gerçekleştirir. Güneşlenme sonrası cildi koruyan bakım ürünü ile üstün koruma gerçekleşir. Ciltteki hassasiyeti gideren ürünle gereken koruyucu bakım sağlanır. 

Vücuda Etkisi: Güneşlenme sonrasında ciltte meydana gelen hasarların onarımında ve cildin yenilenmesinde uygulanan üründür. Ciltteki hassasiyeti gideren bakım ürünü koruyucu bakım gerçekleştirir. Cildin elastikiyetini arttıran ürün kırışıklık ve cilt hasarlarının giderilmesine destek olur. Sakin, yatışmış ve etkili cilt gelişiminid estekleyen ürünle üstün cilt bakımı sağlanır.

Uygulanan Bölge: Güneşlenme sonrası, özellikle güneşten hasar almış yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

Kullanım Şekli: Gece kullanılması önerilen ürün günde 1 kez uygulanabilir. Tüm cilt tipleri için kullanılan bakım ürünü yeterli miktarda cilt yüzeyine uygulanmaktadır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Gece kullanılması önerilen ürün tüm cilt tiplerinin kullanabildiği üründür. Kullanımı ihtiyaç duydukça yenilenebilir. Ürün 50 ml olarak sunulmaktadır.