Esthederm Adaptasun Milk Spray Very Strong Sun 150 ml.

Marka : Esthederm
Aynı Gün Kargoya Teslim

Güneşin cilt üzerinde oluşabileceği tüm olumsuz ve zararlı etkileri onarır. Ciltte güneş sonucu bir tahribat oluşmasını önlemektedir. Suya karşı dayanıklıdır. İhtiyaç halinde düzenli kullanıma uygundur. Yağlı bir his bırakmaz.

Güneş cildimiz için oldukça zararlıdır.Güneşin içerisindeki bazı ışınlar, cilt için oldukça zararlı etkilere sahiptir. Bu zararlı ışınlar, farklı birçok cilt hastalıklarından, kalıcı güneş lekelerine kadar çok fazla olumsuzluğa sebebiyet vermektedir. Güneş koruyucu kremler kullanılmadan maruz kalınan güneş ışınları, cildin kızarmasını, ağrılı ve acılı güneş yanıklarının oluşmasını sağlar.Özellikle yüz bölgesindeki güneş yanıkları, daha sonra kırışıklık ve güneş lekesi haline gelerek kalıcı hasarlara yol açmaktadır.Bu nedenle, cildimizi güneşten korumamız çok önemlidir. Institut Esthederm Adaptasun Milky Spray Very Strong Sun 150Ml Hydresia cildi güneşin olumsuz etkilerinden ve doğuracağı rahatsızlıklardan korur.

Aynı zamanda güneşin kuruttuğu cilde, ihtiyaç duyduğu nemi sağlar.Ciltte daha önce güneş nedeniyle meydana gelmiş olan hasarların onarılmasını sağlar.Cildin güneş nedeniyle erken yaşlanmasının önüne geçer.Institut Esthederm Adaptasun Milky Spray Very Strong Sun 150Ml Kalıcı olabilecek cilt lekelerinin oluşumunu engeller.Cilt kanserine de neden olan UVA/UVB ışınlarına karşı bir koruma kalkanı oluşturur.Böylece cildi güneşin etkilerine karşı korur.

Institut Esthederm Adaptasun Milky Spray Very Strong Sun 150Ml Özellikleri

Filtreleme özelliği olduğu için ürün kuruma ve soyulmalara karşı cildi en etkili şekilde korur.Ciltte oluşabilecek, kuruma ve deformasyonları önler.Tüm cilt tipleriyle ile uyumlu olan ürün tahriş ve kızarıklıklara karşı koruyucu bakım sunar.D vitaminin olumlu etkisini cilde yansıtan ürün zararlı olan güneş ışınlarının geri çevrilmesine destek olur.Ürün ciltte oluşabilecek olan hasarların giderilmesi noktasında etkili bakım gerçekleştirir.Ciltte meydana gelen yanık, su toplaması, yaşlanma gibi hasarların oluşmasına izin vermez.Anti UV etkisi ile üstün koruma gerçekleştirir.Kalıcı bir bronzluk kazandırır. Paraben içermez. Sülfat, Ftalat içermez.Koruyucu ve renklendirici içermez.Alerjik reaksiyonlara yol açmaz.

Vücuda Etkisi: Güneşin olumsuz ve zararlı olan tüm ışınlarına karşı cildi korur, onarır ve sağlıklı bir görünüme kavuşturur. Cildin nem dengesini sağlar.Doğal ve bitkisel bir içeriğe sahip olduğundan ciltte reaksiyon bırakmaz.

Uygulanan Bölge: Tüm vücut bölgesine uygulanabilir.

Kullanım Şekli: Cilde uygulanan ürün yayılarak yedirilir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Güneşe çıkmadan 20 – 30 dakika önce kullanılmalıdır.