Esthederm Active Repair Eye Contour Cream 15 ml

Marka : Esthederm
Aynı Gün Kargoya Teslim

Göz çevresinde meydana gelen kırışıklık, koyu halka ve şişlik için geliştirilmiş olan ürün yenileyci göz çevresi bakım kremidir. Göz çevresinde meydana gelen kırışıklık, morluk ve şişlik gibi hasarların giderilmesine yardımcı olur. Göz çevresini yapılandırıcı, yenileyici ve güçlendirici bakım sunan ürün hızla emilir ve gözaltı torbası ve koyu renk halka görünümlerini azaltıcı etki sunar. Göz çevresinin daha canlı ve aydınlık olmasına destek olan bakım kremi ile üstün bakım sağlanır. Etkili kırışıklık karşıtı bakım lremi Rapair Onarım Teknolojisi sayesinde hassas göz çevresini yapılandırmaya, yenilenmeye ve güçlendirmeye yardımcı olur. Hızlı emilimiyle gözaltı torbası ve koyu renk halka görünümünü azaltmayı hedefler. Institut Esthederm Active Repair Eye Contour Cream 15 ml Canlı ve aydınlık bir göz çevresi hedefleyen bakım ürünü yorgunluk izlerinin hafiflemesine destek olur.

 

Göz çevresini aydınlatan ve ışıldatan göz çevresi kremi kırşıklık, ince çizgi, gözaltı torbası ve koyu renk halak görünümlerinin azalmasına yardımcı olur. Yorgunluk izlerini hafifleten bakım ürünü göz çevresinin daha genç görünmesine destek olur. Anti aging etkili ürün göz çevresinin tüm yaşlılık belirtilerinin azalmasına destek olur. Yorgunluk izlerini hafifleten bakım kremi sayesinde derinden ve gençleştirici bakım sağlanır. Göz altındaki torbalanma, koyu halkaların görünümünü giderici etki sunar. Canlı ve aydınlık göz çevresi gelişimini destekleyen ürün yaşlılık belirtilerinin giderilmesi noktasında etkili bakım gerçekleştirir. Hızla emilen yapısı ile yorgunluk izlerinin yok olmasına imkan sunar. 

 

Göz Çevresine Etkisi:

Göz çevresini etkili şekilde koruyan bakım ürünü ile canlı ve aydınlık bakım gerçekleşir. Göz altı morlukları, şişlikler, koyu halkalar da azaltıcı etki meydana gelir. Yaşlılık belrtilerinin azalmasını sağlayan bakım ürünü canlı ve aydınlık doku gelişimini destekler. Yapılandırıcı ve yenileyici göz çevresi bakımı sunan ürünle sağlıklı gelişim sağlanır.

 

Uygulanan Bölge:

Göz çevresindeki kırışıklık, morluk ve şişlik gibi sorunların giderilmesi mümkün olur.

 

Kullanım Şekli:

Sabah ve akşam temizlenmiş ve kurulanmış olan göz çevresine nazik hareketlerle uygulamak gerekmektedir. Kırışıklık karşıtı bakım kremini içten dışa doğru masaj yaparak uygulamak son derece önemlidir. 

 

Kullanım Miktarı ve Zamanı:

Günde 1-2 kez sabah veya akşam göz altı ve çevresine uygun miktarda uygulamak gerekmektedir. Ürün 15 ml olarak sunulmaktadır.

 

 

Not: Göz ile teması halinde bol su le durulanması gerekmektedir.