Esthederm Active Repair Cream 50 ml

Marka : Esthederm
Aynı Gün Kargoya Teslim

Yaşlanma karşıtı bakıma destek olmak için tasarlanan bakım ürünüdür. Cilt üzerindeki kırışıklık ve çizgileri kolajen takviyesiyle doldurarak pürüzsüzlük sağlar. Cildin renk tonu farklılıklarını gidererek homojen görünüme destek olur. Verdiği esneklikle sıkılaştırıcı bakıma destek sunar.

İlk kullanımından itibaren ciltteki parlaklığı muhafaza eden bakım ürünü cildin güçlenmesine destek olur. Ciltteki kusurları yumuşatır, kırışıklıkları ve ince çizgileri yok eder. Cildin sıkı ve güçlü olmasına imkan tanır. Parlak ve yumuşak cilt gelişimini destekleyen bakım ürünü mimik çizgilerini ve sarkmaları yok eder. Kolay kullanımlı bakım ürünü parlak cilt gelişimini destekler. Cilt ile uyumlu olan bakım ürünü herhangi bir tahriş ya da hasara neden olmaz. Güçlendirici etkili bakım ürünü ile sağlıklı cilt gelişimi sağlamak mümkündür. Anti aging bakım kremi ile yaşlılık etkilerini gidermek oldukça kolaydır. Ciltteki kusurların giderilmesine destek olur ve gereken rahatlatıcı bakım sağlanır. Temizlenmiş cilt üzerine uygulanan ürün özellikle yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

 

 

SONUÇ;
Cilt ile uyumlu olan bakım ürünü cildin güçlenmesine ve gençleşmesine destek olur. Parlak ve yumuşak cilt gelişimini destekleyen ürün sağlıklı bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir. Ciltte yumuşak ve pürüzsüz bir yapı gelişimine destek olur. Kırışıklıkların giderilmesi noktasında üstün bakım gerçekleştirir. 

 

 

KULLANIMI;
Sabah ve akşam günde 2 kez temizlenmiş olan yüz ve boyun bölgesine tek başına ya da uygun ürün sonrasında uygulanır. Kuru ciltlerin kullanımına son derece uygun bir bakım kremidir.