Darphin L'Institut Facial Sonic Cleansing and Massaging Expert

Marka : Darphin
Aynı Gün Kargoya Teslim

2 dakikalık gençlik sırrı.

Darphin’in 1958’den Başlayan Sonic Hikayesi:

1958’de Parisli kinezyoterapist Pierre Darphin güzellik enstitüsünü kurduğunda kadınların cilt bakımı ritüellerine yeni bir bakış açısı getirdi. İleri görüşlü Darphin, yenilikçi bakım ritüellerini öncü cihazlarla destekledi.  

Darphin, kasları harekete geçiren “Kine-Sonde” sonic masaj tekniği ve yüz jimnastiğinin öncüsüydü. Darphin Paris Institute şehrin en kıskanılan güzellik sırrına sahipti.  

Derinlemesine temizlenmiş ve yenilenmiş cildin konforunu artık evinizde de yaşayabilirsiniz. Paris’te bulunan L’Institut Darphin dokunuşlarından esinlenilerek tasarlanan taşınabilir L’Institut Facial Sonic Cleansing and Massaging Expert; temizleme ve masaj felsefesine yoğunlaşarak 2 dakikalık şımartan bakımı ile şimdi eczaa.com'da.

Facial Sonic Cleansing & Massaging Expert iki aşamalı çalışır:

1- Sonic Cleansing Expert: Cilt hassasiyetini artıran ve olgunlaşma belirtilerini hızlandıran ölü deriyi, makyaj kalıntılarını ve kiri arındırarak detoks etkisi yaratır. Gözenekleri sıkılaştırır; daha temiz bir görünüm için cildi fazla sebumdan arındırır. Cilt derinlemesine temizlenir ve bakıma hazırlanır.

Sonic temizleme başlığı özgün bir mekanizmaya sahiptir: Üzerinde bulunan kıllar saniyede 100 sonic titreşim hareketi ile oval düzende döner ve derinlemesine temizlik sağlar. Fırçaların arasında bulunan 6 adet yeşil yuvarlak çıkıntı L’Institut Darphin’deki “sihirli parmakların” dokunuşlarını temsil etmek üzere uygun titreşime ayarlanmıştır.

2- Sonic Massaging Expert: Cilt katmanlarına masaj yaparak mikrosirkülasyonu destekler. Temizleme sonrası favori nemlendirici ürünleriniz ile kullanıma uygundur. Cilt daha nemli, dolgun, yumuşak ve aydınlık görünür.

Nazik masaj başlığı yıldız şeklindeki tasarımıyla yüzün doğal kas hareketlerine uygundur. Cildi ferahlatır ve yatıştırır, yüz kaslarını rahatlatır ve çizgileri yumuşatır. Nemlendirici krem ile uygulandığında nemlendirme ve onarma etkisini artırır.

Cleansing Expert /Temizleme: Göz makyajı temizlendikten sonra cilt tipinize uygun Darphin temizleyicisini direk olarak ıslak cilde veya ıslak temizleme başlığına uygulayın. Her iki başlık için de önerilen kullanım süresi 1’er dakikadır.

Massaging Expert /Masaj: Cihazı açık konuma getirmeden önce nemlendiriciyi yüz, boyun ve dekolteye; inci büyüklüğünde bir miktar kremi de Sonic Massaging Expert masaj başlığına uygulayın.