Bello Dora Sabun

Marka : Bello Dora
Aynı Gün Kargoya Teslim

SON KULLANMA TARİHİ: 27/10/2019


Üzüm Çekirdeği: Kılcal damarları onararak vücuda zindelik ve diri bir görünüm kazandırır. Antioksidan ve gençleştirici özelliklere sahiptir. Düzenli Kullanıldığında yaşlılık belirtilerini azaltır. Cilt kırışıklıklarını düzeltir, cilt sarkmalarını engeller. Hücre zarlarını besleyerek epitel ve sinir hücrelerini canlı ve esnek tutar.
 
 
Kükürt: Özellikle çok yağlı ciltlerde yağlanmanın giderilmesinde, iltihaplı sivilce ve aklneli ciltlerde ve uyuz haztalıklarında tedaviye yardımcıdır. Antiseptik, fungusit (mantar), parazitisid etkilidir. Kurutucu, antiseptik ve antibakteriyel özelliği ile sivilce ve yağlanmaya sebep olan yağ salgısını azaltarak cilde ve saç köklerine mikro organizmaların yerleşmesini engeller. Sivilcelerin ve aknelerin oluşmamasını sağlar.
 
 
Bal: Suyu kendine çeken bal çok iyi bir nemlendiricidir. Bal, hem kuru, hemde yağlı ciltlerde faydalıdır. içerisindeki organik asitler ve enzimler cilde düzgünlük verir, yumuşatır besler.
Cildi soluk olan kişiler, cilde pembelik gelmesi için baldan daha iyi bir nemlendirici bulamaz. Sonuç olarak cilt hafif pembeleşir, şeffaflaşır ve adeta bir bebek cildi gibi olur.
 
 
Isırgan: Saç dökülmesine karşı etkilidir. 8 - 10 Hafta düzenli kullanıldığında dökülmenin %70-80 oranında azalmasını sağlar. Boyalı ve uzun saçlarda sertleşme ve açılmama sorunları için; Saç tipinize göre, saç açıcı krem, sprey, mavi veya kızıl su kullanılmalıdır.
Vücut ısısını dengeler. Isırgan sabunu romatizmaya ve siyatik ağrılarına karşı etkilidir. Tırnak kırılmalarını önler. Sedef hastalığında doktorlar tarafından tavsiye edilir.
 
Kayısı: Tüm cilt tipleri için uygundur. Özellikle yüz temizliği için idealdir. Cilde doğal yumuşaklık ve parlaklık verir. Cilt hücrelerini besleyerek cildinizin ideal nem oranını korur.
Gözaltı ve cilt kırışıklıklarını giderirken, hücreleri besler ve gerginleştirerek sıkılık kazandırı. Soğuk ve güneşli havalarda dış faktörlerden etkilenen cildin nem kaybını önleyip korunmasını ve cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlayan doğal kayısı yağı ve E vitamini içerir.
 
Gül: En etkili onarıcı özelliğe sahip ürünlerden. İçeriğinde bulunan saf zeytinyağıyla beraber cildinize harikulada bakım yapar. Makyaj temizler. Rahatlatıcı, canlandırıcı ve antiseptiktir. Tüm cilt tiplerine önerilir. Doğal gülyağı katkılıdır. E vitamini ve doğal gliserin ile cildinizi besler, nemlendirir, canlandırır.