Bioder Bio-Clean 2’si 1 Arada Temizleyici Peeling Jel 180 ml

Marka : Bioder
Aynı Gün Kargoya Teslim

Karma ve yağlı ciltlere özel temizleyici peeling jel
Cildi derinlemesine temizler.
Temizlik ve tazelik sağlar.
Serbest radikallere karşı koruma sağlar.
Cildin kolajen yapısını güçlendirir.
Antioksidan etkilidir.
180 ml şişe

TAVSİYE VE BİLGİLER

Cilt bakımının birinci adımı cildin temizlenmesidir. Cilt içsel ve dışsal faktörler sonucunda kirlenir. Cildin biriken kirden, makyaj kalıntılarından, yağdan ve toksinlerden arınması için düzenli olarak temizlenmeye ihtiyacı vardır.

Cildin su ile yıkanması yağ özelliğindeki kirlilikleri gidermek için yeterli olmamaktadır. Bu nedenle su ile beraber yüzey etkin madde içeren temizleyicilerin kullanılması gerekmektedir.

Cilt temizliği kırışıklıklarla mücadele etmede de çok önemlidir. Temizlenmiş ve arınmış cilde kırışıklık karşıtı bakım ürünlerini uygulamak, ürünlerin etkinliğini arttırır.

 

AKTİF MADDELER

Glikolik Asit: Cildi ölü hücrelerden arındırır. Cildin nem oranını arttırır. Kırışıklık görünümünü azaltır ve güneş lekelerini hafifletir.

Kayısı Çekirdeği Tanecikleri: Peeling yaparak cildi ölü hücrelerden arındırır, derinlemesine temizler, yenilenmesini sağlar. Ciltteki dolaşımı arttırır, böylece daha parlak ve pürüzsüz bir görünüm oluşur. 

Anti- Aging Ekstresi: Cildin kolajen yapısını güçlendirir, kırışıklık oluşumuna karşı cildi korur. Antioksidan etkiye sahip bitkisel özlerle cilde hasar veren ve yaşlanma sürecini hızlandıran serbest radikallerin etkilerini azaltır.

 

KLİNİK SONUÇLAR

Dermatolojik testler sonucunda;

Cilt ile uyumlu olduğu,

Herhangi bir irritasyona neden olmadığı,

Dermatolojik olarak güvenilir olduğu kanıtlanmıştır.